Laikas pradėti rašyti…

…nes kiek galima tik skaityti.

Dabar šeštadienio vakaras. Pagaliau pradėjau daryti tai, apie ką jau labai seniai galvoju. Laikas pradėti dalintis tuo, kuo pati mėgaujuosi, t.y. knygomis. Knygose kaip gyvenime, o gyvenime kaip knygose, tad, matyt, bus ir gyvenimiškų istorijų paįvairinimui.

Šiek tiek apie mane:

Skaityti išmokau dar nepradėjusi eiti į mokyklą. Dėkoju savo mamai už tai, kad dar mažą mane supažindino su raidėmis. Pamenu, turėjome namuose įvairių vaikiškų knygelių. Jos man buvo tokios gražios, taip norėjau suprasti kas jose parašyta, tad motyvacijos išmokti skaityti netrūko. Knygas valgiau nekramtydama ir neužsigerdama. Štai Astrid Lindgren knygos primena gražiausias akimirkas. Taip panirdavau į tą pasaulį, kad dar dabar veikėjus prisimenu kaip savo vaikystės kiemo draugus.

Pamenu pirmąją savo biblioteką – Karoliniškių mikrorajonas. Buvau dar maža, gyvenau Viršuliškėse, tad iki bibliotekos tokiai mažei buvo per toli. Mama neleido tokių “nuotykių”, o tam, kad užsirašyti į biblioteką reikėjo tėvų asmens dokumento. Teko slapta pasivogti mamos pasą. Nepamenu, kaip ir kas buvo po to, tačiau ta biblioteka buvo mano antrieji namai. Kas dvi savaites keliaudavau vis naujos knygos ir labai greitai perskaičiau beveik visas vaikų skyriuje buvusias knygas.

050fbb972ef62b291563c732c98797747709fa-wm

Šiandien neišeinu iš namų į rankinę neįsimetusi knygos ar skaityklės (juk bet kada gali prireikti :)). Beveik nuolat savo Instagram paskyroje dalinuosi ištraukomis iš skaitomų knygų, tad šiame bloge tai darysiu šiek tiek plačiau aprašydama knygą bei kontekstą, kodėl ta mintis man pasirodė ypatinga. Dažniausiai tai būna susiję su mano gyvenime esančia situacija. Knygose randu labai daug atsakymų, pabėgu nuo realybės. Perskaitytos mintys formuoja mano požiūrį į gyvenimą, žmones, bendravimą su jais, priverčia keistis mane pačią. Nebijosiu pasidalinti tiek klasika, tiek romantiškomis ar motyvacinėmis knygomis, nes įvairiais gyvenimo etapais norisi skirtingo turinio.

Šiuo metu skaitau Marina Abramovic “Walk Through Walls” bei Eckhart Tolle “Šios akimirkos jėga”, tad vėliau daugiau apie jas.

Tad let’s get started 🙂

Labanaktis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s